W naszej ofercie znajdziesz pellet oraz brykiet drzewny

Pellet

Już od 15,99zł /15kg

Pellet GOLD

Powyższy produkt – Pellet GOLD w 97 % składa się z trocin drzewa sosnowego, a w 3% jest to opał utworzony z drzew liściastych. Dzięki ciągłej kontroli jakości, produkt ten spełnia normę DIN PLUS oraz posiada certyfikat ENPlus A-1 o numerze PL 014, który został wydany przez PCU Deutschland w Berlinie.

Pellet PREMIUM

– Paliwo jest wyprodukowane z czystej sosnowej trociny bez kory, piasku i bez dodatku związków chemicznych – Dzięki gwarancji wysokiej kaloryczności paliwa spalasz jego niewielką ilość – Eksploatowane przez Ciebie urządzenie grzewcze będzie pracowało bezawaryjnie – Po spaleniu 1 tony pelletu uzyskasz znikomą ilość popiołu, poniżej 4 kg – Nie tworzą się spieki blokujące palnik

Pellet ECONOMY SELECTION

Pellet Economy Selection został stworzony z myślą o mniej wymagających instalacjach i urządzeń grzewczych. Jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów użyteczności publicznej. Produkowany z trociny różnych gatunków drzew iglastych z domieszką kory.

Brykiet

Już od 9,40zł

Brykiet drzewny kostka RUF 10kg

Brykiet drzewny RUF to materiał opałowy, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydaje ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny. Został stworzony z mieszanki trocin drzew liściastych i iglastych, do których spajania nie zostały użyte żadne sztuczne substancje wiążące. Dzięki temu jest przyjazny środowisku, ale również bezpieczny dla ludzi. Wygodna forma cegiełki sprawia, że nie będziesz miał problemów z jej składowaniem, nawet w ciasnej piwnicy.

Brykiet walec 10kg

Brykiet kominkowy ze względu na swoje właściwości idealnie sprawdza się jako opał do kominków i pieców przystosowanych do palenia drewnem. Może być jednak użyty także w innych urządzeniach grzewczych. Jest łatwy w magazynowaniu i użyciu.

Kontakt

Dane teleadresowe

DAIMEX Kora Sosnowa tel.: 660 475 700 email: biuro@koraoddzimasa.pl 61-313 Poznań Gospodarska 5 (Poznań-Sczepankowo) Transport do uzgodnienia

Mapa dojazdu

Formularz kontaktowy

15 + 10 =