DAIMEX

BRYKIET

Już od 1590 zł za tonę
już od 20 zł za paczkę 10 kg

Brykiet drzewny RUF 100% BUK

Brykiet drzewny RUF to materiał opałowy, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Jest bardzo kaloryczny i długo się pali.  Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydajne ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny.

 

Brykiet drzewny RUF 100% SOSNA

Brykiet drzewny RUF sosnowy, jest w 100% wyprodukowany  z trocin sosnowych bez użycia jakichkolwiek innych surowców. Jest kaloryczny i wydajny. Został stworzony z trocin drzew iglastych (SOSNY), do których spajania nie zostały użyte żadne sztuczne substancje wiążące. Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydajne ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny.

Brykiet drzewny 70% SOSNA 30% BUK

Brykiet drzewny RUF to materiał opałowy, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydaje ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny. Został stworzony z mieszanki trocin drzew liściastych i iglastych, do których spajania nie zostały użyte żadne sztuczne substancje wiążące. Dzięki temu jest przyjazny środowisku, ale również bezpieczny dla ludzi. Wygodna forma cegiełki sprawia, że nie będziesz miał problemów z jej składowaniem, nawet w ciasnej piwnicy.