DAIMEX

PELLET

Już od 1490 zł za tonę
Już od 28 zł za 15 kg

Pellet GOLD klasa A1 Plus / 6 mm

Pellet GOLD to pellet o najwyższych parametrach jakościowych, zgodnych z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2. Pellet GOLD to wydajne energetycznie i ekologiczne paliwo klasy premium. Wysoka kaloryczność pelletu GOLD zapewnia znakomitą wydajność energetyczną przy jednoczesnym minimalnym spopieleniu. Pellet drzewny powstaje z rygorystycznie weryfikowanych trocin drzew iglastych prasowanych pod wysokim ciśnieniem i charakteryzuje się jasnym kolorem.

 

POLECAMY 🙂

 

Pellet Dębowy OAK EN A1 plus / 6 mm

To wysokiej jakości opał. Produkowany ze 100% trocin dębowych, bez klejów, domieszek i dodatków chemicznych. Przy produkcji pelletu używany jest wyłącznie wysokiej klasy materiał drzewny. Produkt charakteryzuje się wysoką wartością opałową 19,5 Mj/kg, oraz małą zawartością popiołu i wilgoci.

Postaw na wysokiej klasy paliwo opałowe !

POLECAMY 🙂

Terra PELLET dębowo-sosnowy
6mm

TERRA PELLET to pellet drzewny z czystej, suchej liściasto-iglastej trociny, bez domieszek i dodatków chemicznych. Jakość, która robi różnicę w świetniej cenie!

Pellet PREMIUM SELECTION EN A1 Plus

Jego walory doceniło już nie tylko wielu użytkowników pieców na pellet, ale również sami producenci kotłów.

Zalety pelletu:

  • Bardzo wysoka jakość – do produkcji wykorzystano specjalnie wyselekcjonowane, suche trociny drzew iglastych.
  • Pellet Premium Selection charakteryzuje bardzo jasna barwa.
  • Wysoka kaloryczność – ponad 18,5 MJ/kg.
  • Ilość popiołu, która pozostaje po spaleniu – poniżej 3 kg z każdej spalonej tony.

Pellet sosnowy Pellegreeno EN A1 Plus / 6 mm

Pellet ten wyprodukowany jest w 100% z trocin sosnowych, bez żadnych dodatkowych zanieczyszczeń. Jest w pełni ekologiczny, wydajny i bardzo kaloryczny. Posiada kaloryczność wynoszącą 18,5 Mj/kg oraz maksymalną ilością popiołu do 5 kg na tonę. Najważniejszą zaletą jest brak robienia się spieków przez co nie sprawia żadnych problemów.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie produktu – link poniżej lub sprawdź aktualna cenę w naszym sklepie internetowym.

PODOBNE PRODUKTY