DAIMEX

W naszej ofercie znajdziesz pellet oraz brykiet drzewny

PELLET

Już od 1490 zł za tonę
już od 30 zł za 15 kg

Pellet 100% Dębowy OAK EN A1 plus / 6 mm

To wysokiej jakości opał. Produkowany ze 100% trocin dębowych, bez klejów, domieszek i dodatków chemicznych. Przy produkcji pelletu używany jest wyłącznie wysokiej klasy materiał drzewny. Produkt charakteryzuje się wysoką wartością opałową 19,5 Mj/kg, oraz małą zawartością popiołu i wilgoci.

Postaw na wysokiej klasy paliwo opałowe !

POLECAMY 🙂

Terra Pellet dębowo-sosnowy EN A1
6mm / 18.5MJ

TERRA PELLET to pellet drzewny z czystej, suchej liściasto-iglastej trociny, bez domieszek i dodatków chemicznych. Jakość, która robi różnicę w świetniej cenie!
Zadowolenie klienta z naszego produktu jest naszym głównym priorytetem. Dlatego jakość naszego pelletu workowanego jest kontrolowana na każdym etapie produkcji!

Pellet sosnowy Pellegreeno A1 Plus

Pellet ten wyprodukowany jest w 100% z trocin sosnowych, bez żadnych dodatkowych zanieczyszczeń. Jest w pełni ekologiczny, wydajny i bardzo kaloryczny. Posiada kaloryczność wynoszącą 18,5 Mj/kg oraz maksymalną ilością popiołu do 5 kg na tonę. Najważniejszą zaletą jest brak robienia się spieków przez co nie sprawia żadnych problemów.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie produktu – link poniżej lub sprawdź aktualna cenę w naszym sklepie internetowym.

BRYKIET

Już od 1350 zł za tonę
już od 20 zł za 10 kg

Brykiet drzewny RUF 100% BUK

Brykiet drzewny RUF to materiał opałowy, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Jest bardzo kaloryczny i długo się pali.  Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydaje ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny.

Brykiet drzewny RUF 100% SOSNA

Brykiet drzewny RUF sosnowy, jest w 100% wyprodukowany  z trocin sosnowych bez użycia jakichkolwiek innych surowców. Jest kaloryczny i wydajny. Został stworzony z trocin drzew iglastych (SOSNY), do których spajania nie zostały użyte żadne sztuczne substancje wiążące. Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydaje ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny.

Brykiet drzewny 70% SOSNA 30% BUK

Brykiet drzewny RUF to materiał opałowy, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydaje ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny. Został stworzony z mieszanki trocin drzew liściastych i iglastych, do których spajania nie zostały użyte żadne sztuczne substancje wiążące. Dzięki temu jest przyjazny środowisku, ale również bezpieczny dla ludzi. Wygodna forma cegiełki sprawia, że nie będziesz miał problemów z jej składowaniem, nawet w ciasnej piwnicy.