Opał od Dzimasa

Opał od Dzimasa

W naszej ofercie znajdziesz pellet oraz brykiet drzewny

Pellet

Już od 32 zł / 15 kg

Pellet dębowo-sosnowy Terra Pellet
6mm / 18.5MJ / 1 tona

TERRA PELLET to pellet drzewny z czystej, suchej liściasto-iglastej trociny, bez domieszek i dodatków chemicznych. Postaw na wysokiej klasy paliwo opałowe. Jakość, która robi różnicę w świetniej cenie!
Zadowolenie klienta z naszego produktu jest naszym głównym priorytetem. Dlatego jakość naszego pelletu workowanego jest kontrolowana na każdym etapie produkcji!

Pellet sosnowy Pellegreeno A1 Plus

Pellet ten wyprodukowany jest w 100% z trocin sosnowych, bez żadnych dodatkowych zanieczyszczeń. Jest w pełni ekologiczny, wydajny i bardzo kaloryczny. Posiada kaloryczność wynoszącą 18,5 Mj/kg oraz maksymalną ilością popiołu do 5 kg na tonę. Najważniejszą zaletą jest brak robienia się spieków przez co nie sprawia żadnych problemów.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie produktu – link poniżej lub sprawdź aktualna cenę w naszym sklepie internetowym.

terra pellet

Pellet dębowy OAK A1 plus

To wysokiej jakości opał, który produkowany jest ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem trocin, bez domieszek i dodatków chemicznych. Przy produkcji pelletu używamy wyłącznie wysokiej klasy materiału drzewnego. Produkt charakteryzuje się wysoką wartością opałową 19 Mj/kg, oraz małą zawartością popiołu i wilgoci.

terra pellet

Pellet GOLD A1 Plus

Powyższy produkt – Pellet GOLD w 97 % składa się z trocin drzewa sosnowego, a w 3% jest to opał utworzony z drzew liściastych. Dzięki ciągłej kontroli jakości, produkt ten spełnia normę DIN PLUS oraz posiada certyfikat ENPlus A-1 o numerze PL 014, który został wydany przez PCU Deutschland w Berlinie.

Pellet PREMIUM A1 Plus

– Paliwo jest wyprodukowane z czystej sosnowej trociny bez kory, piasku i bez dodatku związków chemicznych
– Dzięki gwarancji wysokiej kaloryczności paliwa spalasz jego niewielką ilość
– Eksploatowane przez Ciebie urządzenie grzewcze będzie pracowało bezawaryjnie
– Po spaleniu 1 tony pelletu uzyskasz znikomą ilość popiołu, poniżej 4 kg
– Nie tworzą się spieki blokujące palnik

Pellet Economy selection A2

Pellet Economy Selection został stworzony z myślą o mniej wymagających instalacjach i urządzeń grzewczych. Jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów użyteczności publicznej. Produkowany z trociny różnych gatunków drzew iglastych z domieszką kory.

Brykiet

Już od 22 zł

Brykiet drzewny RUF 100% DĄB

Brykiet drzewny RUF to materiał opałowy, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydaje ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny.

Brykiet drzewny RUF 70% SOSNA – 30% DĄB

Brykiet drzewny RUF to materiał opałowy, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Można go stosować w kominkach, piecach i kotłach, zapewniając wydaje ogrzewanie. Produkt jest w pełni ekologiczny. Został stworzony z mieszanki trocin drzew liściastych i iglastych, do których spajania nie zostały użyte żadne sztuczne substancje wiążące. Dzięki temu jest przyjazny środowisku, ale również bezpieczny dla ludzi. Wygodna forma cegiełki sprawia, że nie będziesz miał problemów z jej składowaniem, nawet w ciasnej piwnicy.

Brykiet walec 100% DĄB

Brykiet kominkowy ze względu na swoje właściwości idealnie sprawdza się jako opał do kominków i pieców przystosowanych do palenia drewnem. Może być jednak użyty także w innych urządzeniach grzewczych. Jest łatwy w magazynowaniu i użyciu.

Kontakt

Dane teleadresowe

DAIMEX Kora Kamień Opał
tel.: 660 475 700
email: biuro@koraoddzimasa.pl
61-313 Poznań
Gospodarska 5
(Poznań-Sczepankowo)

Czynne:

Pon-pt 8-18

sobota 8-15

Transport do uzgodnienia

Numer konta 38 1750 0012 0000 0000 10251931

Mapa dojazdu

Formularz kontaktowy

1 + 2 =