Kamienie do akwarium

Kamienie do akwarium od Dzimasa

Jeżeli chcesz by Twoje akwarium było niepowtarzalne to najlepszy efekt uzyskasz dzięki bryłom kamiennym, które mamy w sprzedaży.


Kamienie są niepowtarzalne, nigdy nie znajdziesz dwóch takich samych brył. W swojej ofercie mam dużą ilość kamieni, które zaspokoją najbardziej wysublimowane gusta akwarystów. Kamienie nadają się zarówno do akwarium słodkowodnych oraz słonowodnych. Zalecamy by przed włożeniem kamieni najpierw je wyparzyć, celem dokładnego oczyszczenia. Zapraszam do zapoznania się dostępnymi bryłami kamieni w naszej ofercie. Jeżeli jesteś zainteresowany – zadzwoń lub napisz!

Piasek do akwarium

Posiadamy czysty, bezpieczny dla zwierząt piasek kwarcowy. Oferowany przez nas piasek kwarcowy ma zawartość kwarcu powyżej 97%. Piasek wydobywany jest spod lustra wody, posiada sferyczny kształt ziarna, a jego wilgotność nie przekracza 0,2%.
W pierwszej kolejności piasek zostaje wielokrotnie płukany, następnie oczyszczany przez hydrocyklony, frakcjowany, aby następnie został odpylony oraz osuszony w suszarni fluidalnej, dzięki czemu oferowany przez Nas produkt nie posiada wtrąceń zapachowych czyli jest bezwonny.
Piasek z naszej oferty posiada atest PZH i jest w 100 % bezpieczny i milutki w dotyku.

Jak zamówić

Bezpośrednio

tel.: 660 475 700

lub przyjedź do nas na plac
61-313 Poznań
ul. Gospodarska 5

Formularz email

14 + 10 =